Naše mateřská škola ve Školní ulici má tři podlaží se suterénem, kde jsou jídelny a kuchyně. V MŠ máme pět tříd. Tři běžné a dvě méně početné - smíšené. Máme dlouholeté dobré zkušenosti s integrací dětí se zdravotním postižením. Příjemný interiér umocňuje jeho vybavení dětským nábytkem, rozmístění a vytvoření zázemí a koutků pro děti. Zahrada školy nabízí velké možnosti pobytu dětí v jakémkoli ročním období, kde je jim dopřáno značné svobody pohybu.

Nejlépe se děti učí na základě vlastní prožité zkušenosti a v naší mateřské škole jsou jim tyto v bohaté míře nabízeny.
Cílem všech zaměstnanců je vytvoření klidného prostředí s přihlédnutím k rozvoji osobnosti dítěte se zaměřením na rozvoj jeho individuality.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*PODZIMNÍ ZAMYKÁNÍ ZAHRADY

* BERUŠKY na keramice

Krásnou MODROU POHÁDKU sehrálo pro děti divadélko Nána.

*Opravdu pěknou úrodu sklidili malí zahradníci ze třídy MOTÝLKŮ.

*Děti ze ŽABEK si  udělaly a také snědly výborný jablečný kompot.

*Děti ze třídy MOTÝLKU si vyšly na houby a byly úspěšné.