Vážení rodiče,
z rozhodnutí vlády ČR bude v rámci protiepidemických opatření od 1.3. 2021 do 21.3.2021 běžný provoz mateřské školy uzavřen.

Děti ze třídy předškoláků v mateřské škole se budou vzdělávat distančním způsobem.
Všechny potřebné informace obdržíte od třídních učitelek vašich dětí.

S přáním pevného zdraví Petra Stránská - ředitelka školy

Rodiče, kteří budou čerpat ošetřovné si vyplní online tiskopis na stránkách ČSSZ (vpravo nahoře):
Žádost o ošetřovné při péči o dítě
Jako důvod uveďte: uzavření mateřské školy z nařízení vlády

Naše inkluzivní mateřská škola, má tři podlaží se suterénem, kde jsou jídelny a kuchyně. V MŠ máme pět tříd. Čtyři běžné a jednu speciální. Všechny třídy jsou vybaveny novým nábytkem a dostatečným množstvím hraček a pomůcek. Pro vzájemný kontakt mají děti dost příležitostí při hrách v prostorných halách a při společných akcích celé MŠ. Součástí budovy je pěkná zahrada se vzrostlými stromy, kde je dětem dopřáno značné svobody pohybu.

Děti se svými dětskými zájmy a přirozenými potřebami stojí ve středu zájmu celého personálu naší školičky.

ONLINE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

-video spustíte kliknutím na fotku-

* Děti z MYŠEK nezapomínají pravidelně doplňovat krmítka pro ptáčky

* Konečně sníh

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Užili jsme si vánoční troubení na zahradě školy a předali nadílku pro zvířátka z lesa, o kterých jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí.

* Děti ze třídy MYŠEK se zapojily do hry pořádané DDM a hledaly po městě stromečky potřebné k rozluštění tajenky.

* Mikuláš a čert k nám přišli zase po roce zkontrolovat hříšníky a hodným rozdat dobrůtky.

* Výtvarná soutěž rodičů a dětí na téma: Čert a Mikuláš. Každý z výtvarníků za svoji snahu vyzdobit školku byl odměněn.

* Spoustu zajímavých věcí se o lidském těle dozvěděli předškoláci z MOTÝLKŮ.

* STRAŠIDLÁCKOU PRÁTY si udělaly děti z MOTÝLKŮ

* Drakiáda u MOTÝLŮ

* Pohádku "O řepě" si zahráli malí herci ze třídy BERUŠEK

* Děti ze třídy MOTÝLKŮ si připravily výborný ovocný salát

* Stavitelé hradů a věží ze třídy ŠNEČKŮ

* První plavání mají za sebou děti ze třídy ŽABEK a ŠNEČKŮ.

*Nejmladší děti z MYŠEK jsou ve školce už jako doma :o)