Naše inkluzivní mateřská škola, má tři podlaží se suterénem, kde jsou jídelny a kuchyně. V MŠ máme pět tříd. Čtyři běžné a jednu speciální. Všechny třídy jsou vybaveny novým nábytkem a dostatečným množstvím hraček a pomůcek. Pro vzájemný kontakt mají děti dost příležitostí při hrách v prostorných halách a při společných akcích celé MŠ. Součástí budovy je pěkná zahrada se vzrostlými stromy, kde je dětem dopřáno značné svobody pohybu.

Děti se svými dětskými zájmy a přirozenými potřebami stojí ve středu zájmu celého personálu naší školičky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Drakiáda u MOTÝLŮ

* Pohádku "O řepě" si zahráli malí herci ze třídy BERUŠEK

* Děti ze třídy MOTÝLKŮ si připravily výborný ovocný salát

* Stavitelé hradů a věží ze třídy ŠNEČKŮ

* První plavání mají za sebou děti ze třídy ŽABEK a ŠNEČKŮ.

*Nejmladší děti z MYŠEK jsou ve školce už jako doma :o)